Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

■ PexerCraft ■ [SV][25S][24/7][Dedyk]


misioexzz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

PexerCraft

minimalserwerminecraft.png

minimalsurvival.png

minimalip.png37.59.10.167:25001

minimalsloty.png25

minimalwlnie.png

minimalzwierzetatak.png

minimalpotworytak.png

minimalpvpon.png

minimalpluginy.png

Pluginy są bardzo dobrze dobrane, ułożone przez naszego technika.

minimalekipa.png

[Wlasciciel] Misioexz

[Wlasciciel] igorajs

minimaldodatkoweinforma.png

Serwer jest bardzo dobrze wykonany, brakuje na nim tylko jednej rzeczy czego? To łatwe pytanie, na serwerze nie ma WAS. ! Was? kogo? Naszych kochanych graczy i miłośników Minecraft. Czekamy na was z niecierpliwością.

Jest rekrutacja na Moderatora:

WIEK:

DLACZEGO TY:

ILOŚĆ CZASU NA SERWIE:

NICK:

CO ZROBISZ JAKO MODERATOR:

W tym tygodniu do wygrania VIP. :)

 

CZEKAMY NA CIEBIE

 

byadampoloczek.png

Opublikowano

WIEK: 16

DLACZEGO TY: Bo aktualnie nie mam co robić.. Bardzo dobrze znam komendy ponieważ prowadziłem własne serwery i byłem Adminem i innych popularnych serwerach. Mam dobrą ortografie i jestem spokojny(do czasu)

ILOŚĆ CZASU NA SERWIE: od 15 do 23 będę

NICK: FaperPL

CO ZROBISZ JAKO MODERATOR: Będę utrzymywał kulturę na Serwerze i pomagał Graczom

nie reklamujemy serwerów w sygnaturach

Opublikowano

Bardzo fajny serwer. Miła i ogarnięta administracja oraz ładny i funkcjonalny spawn zaprasza do gry :) Brakuje tylko ludzi. Zmieńmy to !

Opublikowano

WIEK:14

DLACZEGO TY: Ja ponieważ ogarniam komendy chciał bym poznać administracje oraz zostać stałym moderatorem :)

ILOŚĆ CZASU NA SERWIE: 0 bo wl a chciałem wbić wcześniej tak 3 h temu. ;(

NICK: SkateSkill

CO ZROBISZ JAKO MODERATOR: Postanowie ogarnąć x-ray'cow , poznać nowych jak i starszych graczy serwera :)

mca.png

Budowniczy/Użytkownik/Youtuber

Opublikowano

zone4playpl.png

 

Zapraszamy na nowe forum !

 

Rekrutacja na KidModeratora!

 

Gry MMORPG takie jak Minecraft,Metin2 itp!

 

Wiele konkursów !

 

ZAPRASZAMY!

 

http://www.zone4play.pl/index.php?/index

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...